Dovolená

Dovolená - Tatranská Kotlina

Vyhledání ubytování
on-line rezervace
Úvod > Dovolená na Slovensku - Tatranská Kotlina - samostatný dům
| Úvod | Kontakt  

WWW.TOP-DOVOLENA.EU

Přestěhovali jsme se
Typ pro Vás:
   pokud se Vám nedaří najít žádné ubytování, klikněte v nabídce vpravo na odkaz Podrobné hledání a využijte stránku pro on-line vyhledání všech aktuálně dostupných možností ubytování. Můžete také do vyhledávacího pole vpravo vyplnit název místa města nebo oblasti, kde hledáte ubytování.
  On-line podrobné hledání apartmánů s volnými termíny ubytování ...


Tatranská Kotlina - samostatný rekreační dům
Prešovský kraj, Slovensko
SK5954.100.1


Podrobný popis

Rezervovat
Samostatný dům na Slovensku - Tatranská Kotlina (SK5954.100.1)
Standard Standard Standard Standard
Druh objektuSamostatný dům
Počet osob15
Pokoje7
Ložnice6
Popis objektu
Apartmán
    7-pokojová vila 220 m2: jídelna 36 m2. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička, gril). V horním patře: obývací pokoj 25 m2, TV-satelit a video. Vstup na zahradu, na verandu. 1x pokoj s dvoulůžkem, sprcha/WC a rádio. 1x pokoj, 3x lůžko, sprcha/WC, TV-satelit a rádio. 1x pokoj, 3x lůžko a sprcha/WC. Ve 2. patře: 1x pokoj, 3x lůžko a sprcha/WC. 1x pokoj, 2x lůžko a sprcha/WC. Vstup na balkon. 1x pokoj, 2x lůžko a sprcha/WC. K dispozici: pračka, sauna (za poplatek). Parkování (4 auta). Pozor prosím: povolen pouze 1 pes. Jídelna a kuchyně je ve sníženém přízemí. U 1.patra jde o zvýšené přízemí. Ostatní pokoje v 1.patré. Všechny pokoje mají předsíňku se šatní skříní. V kuchyni je 2x lednice s mrazničkou.
Dům/rezidence
    Vila 3-podlažní, z 20. století, renovovaný. Na hlavní ulici. K dispozici pouze pro Vás: pozemek 4'000 m2 (oplocený) s trávníkem a stromy. Ping-pong, zahradní sezení, gril. V domě: ústřední topení. Parkovací místo (kryté) na pozemku. Potraviny 300 m, restaurace, autobusová zastávka 200 m. Golfové hřiště 7 km, vlek 3 km. Kryté parkoviště pro 4 auta na pozemku. K dispozici basketbalový koš, slunečníky, ohniště. V okolí se nachází spousta možností k výletům: Belianská jeskyně 2 km, Ždiar 5 km, Tatranská Lomnice 7 km, Starý Smokovec 14 km, štrbské Pleso 20 km, Aquapark Poprad 28 km.
Popis místa Tatranská Kotlina
Tatranská Kotlina:
    Malá obec, dopravně výhodná poloha. Veškeré služby 6 - 28 km. Krytý bazén, termální koupaliště, 6 - 28 km. Tatranská Lomnice, 6 km. Starý Smokovec, 15 km. Poprad, 28 km. Doprava letadlem: letiště Bratislava (BTS), Wien International (VIE), Tatry/Poprad (TAT). Obec leží na úpatí Belianských Tater, v místě Belianská jeskyně. Polské Zakopane 25 km. EXTRA: provádí držitel klíčů - horský vůdce, poznávací výlety, horolezectví s vůdcem, půjčovna lyží a horských kol, kulturní a sportovní programy.
Tatranská Kotlina v létě:
    Bazén 6 km. Tenis (28 km). Rajtování, Poprad 28 km. Paragliding. Horská turistika, horské tůry, horolezectví. Cesty pro tůry na horském kole, půjčovna horských kol.
Tatranská Kotlina v zimě:
    Lyžařské středisko Tatranská Lomnica, 6 km. Další lyžařská střediska: Ždiař-Bachledova dolina 12 km, Smokovec 15 km, Štrbské pleso 33 km.


Další typy na ubytování z celé naší nabídky:
Apartmán v Německu - Horní Bavorsko: Oberammergau
2-pokojový byt 44 m2 ve 1. patře, vkusné zařízení: obývací pokoj/jídelna, TV-satelit a rádio. Vstup na balkon. 1x pokoj s dvoulůžkem, rádio. Kuchyňský kout (2 plotýnky, mikrovlnka, elektrický kávovar). Sprcha/WC. Balkon, jižní orientace. Balkónový nábytek. Pěkný výhled do dálky na hory. Pozor prosím: nekuřácký byt. Na dotaz 1 domácí zvíře (za poplatek).
Apartmán v České republice - Karlovarský kraj: Mariánské Lázně
'Goethe', 3-pokojový byt 47 m2 ve 1. patře, velmi pěkné a útulné zařízení: obývací pokoj/ložnice, 1x vysunovací lůžko (2 os.), jídelní stůl a TV-satelit. 2x pokoj, v kazdem pokoji, 1x dvoulůžko. Kuchyňský kout (2 plotýnky, mikrovlnka). Sprcha/WC. Velmi pěkný výhled do zahrady. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN]). Parkování (oplocené) u domu. Pozor prosím: nekuřácký byt. Povolen pouze 1 pes.
Samostatný dům Casa Lladós ve Španělsku - Vnitrozemí Katalánska: Erdo
'Casa Llados', 4-pokojový dům 100 m2 na 2 podlažích, stylové zařízení: obývací pokoj/jídelna, otevřený krb a TV. Obytná kuchyně (4 plotýnky, trouba). Koupelna/sprcha/WC. V horním patře: 1x pokoj, 1x francouzské lůžko. 2x pokoj, v kazdem pokoji 2x lůžko, topení, plynová kamna a kamna na dřevo. Balkon 6 m2. Zahradní nábytek. Panoramatický výhled na hory.

Vyhledat ubytování
Podrobné hledání
(Zadejte datum příjezdu, délku pobytu, počet osob a vyhledejte jen volné ubytování. Hledat ubytování je možné i podle spousty dalších parametrů.)
Nabídky ubytování
v jednotlivých zemích:
Nabídka ubytování Last Minute
   (sleva až o 33%)
Informace
Tatranská Kotlina
Malá obec, dopravně výhodná poloha. Veškeré služby 6 - 28 km. Krytý bazén, termální koupaliště, 6 - 28 km. Tatranská Lomnice, 6 km. Starý Smokovec, 15 km. Poprad, 28 km. Doprava letadlem: letiště Bratislava (BTS), Wien International (VIE), Tatry/Poprad (TAT). Obec leží na úpatí Belianských Tater, v místě Belianská jeskyně. Polské Zakopane 25 km. EXTRA: provádí držitel klíčů - horský vůdce, poznávací výlety, horolezectví s vůdcem, půjčovna lyží a horských kol, kulturní a sportovní programy.
Typ na dovolenou v Itálii
Ostatní zajímá ubytování:
Partneři webu:
© 2004 - 2017, Ing. Jiří Hrbáček
TOP-DOVOLENA.EU
Provozováno za podpory www.alpy.net
Rezervační servis ve spolupráci
s Interhome AG Switzerland
a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, 186 00 Praha 8